Трагічний марш Голокосту

Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,

Вбивали всіх!.. старого і малого,

І мало хто життя порятував.

З метою поглибити знання учнів про Голокост під час Другої Світової війни на території Східної Європи та нашої країни, узагальнити досвід поколінь задля щасливого майбутнього,  виховувати в учнів толерантність та повагу до інших народів, вшанувати память загиблих у школі було проведено ряд заходів: у 9 класі (класний керівник Турецька О.С.) відбулася інформаційна година на тему «Трагічний марш Голокосту», дев'ятикласники аналізували причини та наслідки страшного явища в Україні, переглядали фоторепортаж,читали вірші; учні 5класу (класний керівник Величко М.П.) провели виховний захід: «На колінах стою перед Вами, сповідаю жалобу сумну», на якому переглянули сторінки трагічних подій минулого України; учні 6-7класів (класні керівники Цвігун Н.І., Вотінцева М.М.)переглянули художній фільм «Хлопчик у полосатій піжамі».

26.01.2018 | Aдмін