Районний семінар вчителів початкових класів.

Сьогодні на базі нашої школи пройшов районний семінар вчителів початкових класів.

Участь у роботі семінару взяли вчителі 4 класів, які в наступному році працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти. "Робота по впровадженню нового Державного стандарту початкової освіти" - саме такою була тема семінару.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бабаян Людмила Пантелеймонівна познайомила гостей із особливостями нашої школи, її історією і сьогоденням, супроводжувала її виступ презентація школи.

Методист районного методичного кабінету з питань початкової освіти Мельник Лариса Михайлівна загострила увагу учасників на питаннях організації роботи вчителів початкових класів за новим Державним стандартом.

Про основні аспекти підготовки, організації та проведення Державної підсумкової атестації учнів 4 класу розповіла колегам вчитель початкових класів СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна Бітюк С.Д.

Учасники семінару відвідали урок читання в 4 класі (вчитель-методист Бєлік Ірина Борисівна).

Ірина Борисівна продемонструвала колегам високу майстерність, можливості використання інтерактивних технологій, різноманітних методів та прийомів роботи з текстом.

Досвідом роботи в рамках Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" поділилася з колегами вчитель 2 класу нашої школи Коваль Оксана Григорівна. Вона познайомила учасників семінару із матеріалами, формами та методами роботи, яку вона проводила спільно із шкільним психологом та вчителями, що викладають у першому класі, та яка була спрямована на полегшення адаптації перошокласників та їх батьків до шкільного життя, створення максимально комфортних умов навчання найменших школярів.

Гості подякувала вчителям школи за теплий прийом та за цінний досвід, з яким познайомилися в нашій школі.

12.12.2013 | Aдмін