Виховний аспект сучасного уроку

18 грудня у школі пройшла педагогічна рада, присвячена виховному потенціалу уроку.

Тема педради звучала так: "Роль виховного потенціалу сучасного уроку у підвищенні якості знань учня". З доповіддю про сучасний урок, його типологію, організацію, форми, а також про самоосвіту та підготовку учителя до уроку виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Бапбаян Людмила Пантелеймонівна.

Про роль виховного аспекту в навчанні молодших школярів розповіла вчитель початкових класів, вчитель-методист Бєлік Ірина Борисівна. Вона наголосила на тому, як важливо поєднувати в сучасному уроці та реалізовувати на різних його етапах  навчальну та виховну мету уроку.

Практичний психолог Литвинчук Тетяна Анатоліївна звернула увагу присутніх на важливість врахування психологічних особливостей учнів кожної вікової групи, розповіла, яким хочуть бачити сучасний урок учні.

Вчитель інформатики Григораш Наталія Григорівна загострила увагу колег на проблемі, яка в значній мірі впливає на формування особистості сучасних підлітків. Її доповідь на тему "Комп'ютерна залежність" супроводжувалась презентацією відеоматеріалів з теми та ілюструвалась статистичними даними анкетування, проведеного серед учнів 5-11 класів.

24.12.2013 | Aдмін