Тиждень трудового навчання

Згідно з планом роботи школи з метою вдосконалення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, залучення їх до позакласної роботи  з 26.02 по 02.03.2018 р. в нашій школі тривав тиждень трудового навчання .

Було проведено: виставку книг з рукоділля та кулінарії;  конкурс «Найрозумніший» (8клас);  бінарний виховний захід: гру- конкурс англійською та українською мовами  «Ми майстри- умілі руки» (5 клас); розпродаж кулінарних виробів, майстер-класи,  виставку виробів учнів , членів гуртка «Умілі руки»,  педагогів школи.Учителі Тіторенко О.М., Величко М.П., Брагар І.В. при проведені заходів застосовували різні форми та методи для творчого розвитку школярів, їх особистих нахилів та здібностей.Найбільш активні учасники отримали нагороди та були нагороджені грамотами.

22.03.2018 | Aдмін