English days at our school

Щороку  традиційно в нашій школі проводяться різноманітні заходи, щоб  мотивувати  учнів вивчати іноземну  мову. Минулий  тиждень був повністю присвячений англійській  мові. Кожного дня вчителі Величко М.П. та Гончарук С.К. організовували різні вікторини, конкурси, виставки та шоу.

У понеділок була оголошена програма тижня та під час перерв школярі (4- 7 класи) розвязували ребуси та кросворди. Перемогла команда  5 класу.

У вівторок конкурс на кращого читця віршів. В конкурсі брали  участь учні молодших  класів . Найкращими булиЛитвинюк О. (2 клас), Кірпічнік М.(2 клас), Ждимора В.(3 клас).

Середа була присвячена англомовним країнам. Їх видатним місцям, історії та традиціям. Учні 6 та 9 класів провели круглий стіл та ознайомчу виставку.

Святий Патрік «відвідав»  школу у четвер. 11 клас показав шоу з піснями, танцями та іграми.

В пятницюнашу школу відвідала Живцова Л.В. Методист була вражена артистичністю учнів 5 класу, які в останній день предметного  тижня розіграли казку «Попелюшка».

26.03.2018 | Aдмін