«Країна дитячих мрій»

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвіночок,

Нас закликає до навчання.

Ми поспішаєм на урок

І знову йдем у світ пізнання.

Шкільна родина радо зустріла першокласників, які йдуть до Нової української школи – безмежної  країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості , безтурботного щастя  із мріями казковими  та веселими пригодами .

Новий навчальний рік у кожному класі розпочався першим уроком: «Українцем я зовуся і цим іменем горджуся» (1 клас), «Мій сонячний дім –це моя Україна» (3клас), «Ми – діти держави Україна» (4клас), «З Україною в серці» (2,6,8класи), «Земля моя рідна, Україно» (7клас), «Україна – єдина країна» (9 клас), «Я – громадянин України – європейської країни» (10 клас), патріотичний квест «Україна різноманітна» (5,11 класи).

03.09.2018 | Aдмін