Творчий звіт педагогів

24 березня у школі відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які атестуються у 2013-2014 навчальному році.

Девізом заходу стали слова: "Учителю, будь сонцем, яке випромінює людське тепло, сій знання не лише в пам'яті і в свідомості твоїх учнів, але в їх душах і серцях."

Проблемою, над якою працює вчитель французької мови Гавриченко Ірина Іванівна є: "Рольові ігри - основний спосіб навчання діалогічного мовлення на уроках французької мови". Свій досвід роботи вчителька продемонструвала за допомогою презентації.

Литвинчук Тетяна Анатоліївна, практичний психолог працює над проблемою "Модернізація освітнього процесу шляхом здійснення особистісно орієнтованого навчання". Ця тема перегукується з проблемою, над якою працює весь педагогічний колектив школи.

Бєлік Ірина Борисівна, вчителька початкових класів поділилися досвідом роботи з учнівським колективом на уроках та в позаурочний час та формами і методами роботи вчителі-методиста по співпраці з молодими колегами та колегами району.

26.03.2014 | Aдмін