Працюють методичні об'єднання

Вже не один рік плідно працює в школі методичне об'єднання вчителів гуманітарного циклу.

Якість навчально-виховного процесу школи, підвищення його результатів залежить від організації навчально-виховної роботи. колективом школи багато уваги приділено виявленню психологічних факторів неуспішності у навчанні та їх впливу на встановлення самооцінки учня, розкриттю психологічних умов оптимізації розвитку особистості дитини з низьким рівнем навченості. Членами МО вчителів гуманітарного циклу розроблено план та стратегію попередження та подолання відставання у навчанні учнів 5-11 класів. ефективним буде цей план тільки тоді, коли вчитель будедотримуватись десяти правил роботи з слабовстигаючими учнями. Найважливіше з цих правил: "Вірте у здібностііі слабовстигаючого учня та намагайтесь передати йому цю віру!"

26.03.2014 | Aдмін