Україна – країна нескорених!

Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору; прищеплювати любов до Батьківщини; зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття;  формувати бажання стати гідними громадянами України в школі було проведено учнями 7 та 5 класів (класні керівники Цвігун Н.І. та Гончарук С.К.) інформаційно - пізнавальну  лінійку з елементами флешмобу «Україна – країна нескорених».Учні 9 класу (класний керівник Романенко О.В.) створили  вісник державотворення «Ключові події Революції Гідності», в якому висвітлили найважливіші моменти в утвердженні національних інтересів держави.

21.11.2018 | Aдмін