Семінар вчителів математики

15 квітня в СЗШ №5 відбувся семінар вчителів математики середніх загальноосвітніх шкіл Гайсинського району

Головним питанням, яке розглядалося на семінарі, було питання підготовки, організації та проведення державної підсумкової атестації з математики за курс основної та старшої школи.

Гостей привітно зустрічали директор школи Зиза В.О. та заступник директора з навчально-виховної роботи.

Гарним настроєм зарядили гостей учні 6 та 7 класів, які під керівництвом вчителя математики та інформатики Григораш Наталії Григорівни підготували візитку школи. У цікавій жартівливій формі учням вдолося презентувати свою школу перед вчителями математики та позитивно налаштувати їх  на подальшу плідну працю в стінах нашої школи.

Учасники семінару відвідали відкритий урок у 9 класі за темою: "Розв'язування задач прикладного змісту на використання прогресій". Вчитель Шамрай Олена Павлівна показала на уроці різні способи використанні інтерактивних методів навчання математики на уроці узагальнення знань у світлі підготовки до ДПА з математики за курс осоновної школи.

Директор школи, вчитель математики із багаторічним стажем, Зиза Віра Олексіївна поділилася досвідом підготовки учнів 9, 11 класів до написання ДПА з математики, відмітила основні недоліки, які зустрічаються в учнівських роботах.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації Мигидюк Людмила Григорівна познайомила учасників семінару з нормативно-правовими документами, наказами та листами МОН щодо підготовки та проведення ДПА з математики у 9, 11 класах в 2013-2014 навчальному році, зупинилася на питаннях особливостей проведення ДПА, оформлення письмових робіт у поточному навчаному році.

Аналіз збірників завдань для ДПА з математики за 2010-2014рр., рекомендованих Міністерством освіти і науки України, які можуть використавуватися у 2014 році, провела вчитель математики НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей, керівник районного методичного об'єднання вчителів математики, Рибак Галина Степанівна.

Семінар пройшов насичено та цікаво. Математики залишилися задоволеними своєю роботою.

15.04.2014 | Aдмін