Стрічаємо Великдень

Виставка-конкурс великодніх композицій відбулася сьогодні в школі.

Участь у конкурсі приймали учнівські колективи 1-11 класів. За висновком журі призові місця розподілилися таким чином:

І місце

• Робота учнів 2 класу (керівник Коваль О.Г.) "Великоднє яйце" - виконана із макаронів вона вразила своєю ідеєю та композиційним оформленням.

• "Світ великодніх кошиків" - роботи учнів 1 класу (керівник Мосійчук Н.М.), серед яких були представлені кошики різноманітних форм та напоанення, різні за фактурою та матеріалами.

ІІ місце

• Робота учнів 5 класу (керівник Ходак О.А.) під назвою "Нагодуймо всю Європу": великодні яйця, оздоблені зернами та крупами.Вразила також робота "великодній барліг" - випічкашоколадних ведмедиків та "Великодній букет" - кошик із випічкою.

ІІІ місце

• Робота учнів 7 класу Великодня радість": крашанки, виконані у техніці квілінгу та кошик, виготовлений у техніці складного орігамі.

• Робота учнів 8 класу під назвою "Пасхальна радість", яка вразила оригінальністю композиції кошика з різноманітним начинням: випічкою та оздоблених крашанок.
  • Креативна робота учнів 4 класу "Світ писанки", у якій були представлені різні видиписанок і крашанок.

• Робота учнів 6 класу "Великоднє свято", яка мала вигляд оригінально випеченої паски та крашанок.

17.04.2014 | Aдмін