Ми пам'ятаємо

У школі проведено ряд заходів, приурочених Дню Перемоги.

У рамках відзначення 69-тої річниці Великої Перемоги було проведено тематичний захід "Ми ніколи не забудемо ці обличчя".

Між учнями 8, 11 класів пройшов пісенний конкурс "Пісні воєнних літ". Відомі з дитинства "Катюша", "Смуглянка", "Синий платочек", "Журавлі" перенесли кожного в ті буремні часи, пробудили патріотичний дух. На завершення конкурсу у виконання всійх учнів прозвучала відома ""День Победы"

Урок-зустріч з працівником військомату Мартинюком Андрієм Володимировичем та вчителем історії Рябоконем Всеволодом Володимировичем пройшов у 7,9,10 класах. Провідною тематикою уроку було переплетення двох епох: минуле і сучасне. 1941-1945 роки та надзвичайні події сьогодення.

Учні 5 класу вшанували пам'ять загиблих героїв та висловили свою вдячність всім, хто пережив ті страшні часи.

Урок мужності "Пам'ять серця" у 4 класі розпочався з повідомленнь учнів про події Великої Вітчизняної війни. Діти читали вірші, оповідання, свої власні твори про війну. Школярі міркували про те, чому через роки ми повинні пам'ятати про тих, хто відвоював мир на нашій землі. Учні усвідомили, що без миру немає дитинства, немає майбутнього. за щастя дітей, за мирне небо Борються чесні люди планети.

Учні 2 класу взяли участь у виставці малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто".

Година спілкування "Вклонімося ветеранові" пройшла у 1 класі. найменші школярі познайомилися з героями Гайсинщини: С. Чорнобаєм, Т.Е. Гулеватим та М.І. Миколаєнко.

08.05.2014 | Aдмін