Тиждень інформатики

У період з 12 по 16 травня в школі проходив предметний тиждень інформатики.

"Господарями",організаторами та найактивнішими учасниками предметного тижня були учні 9 класу під керівництвом вчителя інформатики Григораш Наталії Григорівни. В організованих ними конкурсах приймали участь усі учні школи.

У конкурсі малюнків на тему: "Комп'ютерний клас мйбутнього" найактивнішими були учні початкових класів. Переможцями визнано учнів 2 класу, які вперше вивчають предмет "Сходинки до інформатики". Саме роботи  другокласників були представлені у виставці-конкурсі найширше.

Конкурс плакатів на тему: "Інтернет: шкода та користь" був проведений серед учнів середньої ланки. Переможцями конкурсу стали дев'ятикласники.

Протягом Тижня інформатики на кожній перерві демонструвалися відеоматеріали з актуальних тематик: "Залежність від соціальних мереж", "Комп'ютерні ігри - на користь навчанню", "Історія корпорацій у сфері ІТ", а також інтерв'ю з наймолодшими школярами, та найкращі роботи учнів 5 класу з теми: "Створення презентації-фотоальбому".

Логічним фіналом Тижня інформатики стало проведення вікторини "Найрозумніший у сфері ІТ" серед учнів 9-11 класів. Старшокласники виборювали звання найкращого знавця інформаційних технологій у трьох турах, відповідаючи на запитання з відкритою відповіддю у  дванадцяти категоріях за власним вибором.

У запеклій боротьбі перемогу здобула учениця 10 класу Олійник Маргарита. Усі переможці були нагороджені грамотами та подарунками на загальношкільній лінійці.

19.05.2014 | Aдмін