"Передбачити, уникнути, запобігти"

Життя - це найвища цінність. Бережи його!

В рамках місячника цивільного захисту у 8 класі (класний керівник Цвігун Н.І.) було проведено вікторину "Передбачити, уникнути, запобігти".Виконуючи завдання вікторини учні закріплювали знання з питань пожежної безпеки, відпрацювали навички правильних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій; навчилися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання, рятувати своє життя та надавати допомогу іншим.

Учні 10 та 11 класів (класні керівники Романенко О.В., Турецька О.С., вчитель основ здоров'я Козаченко Л.М.) були учасниками практичного заняття, яке провів Топольнюк І.В. на базі медичного коледжу. Старшокласники не тільки ознайомилися з фактами та основними правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, а й вдосконалювали навички надання першої долікарської допомоги при травмах кінцівок, порятунку потопаючого.

09.10.2019 | Aдмін