День українського козацтва

Козаччина: найлегендарнiше минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської й національної гiдностi, лицарської доблестi, високого благородства, талановитості. Навіть у наш час, якщо хочуть підкреслити вроду людини, то говорять, що «вона козацького роду» або «гарний козак».

З метою виховання в учнів патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров`я школярів у  школі було проведено ряд заходів: історична мандрівка «Славетні імена рідного краю»10кл.( класний керівник Романенко О.В.); відкритий виховний захід «Козацькому роду нема переводу!» 5кл. (класний керівник Корабель Н.М.); змагання «Ми вже не малята – справжні козачата»(2-3кл. класні керівники Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М.); загальношкільні змагання «Сокіл»(«Джура») (педагог-організатор Цвігун Н.І., вчитель фізичної культури Міщенко М.Д.); конкурс  «Козацькі страви»(5-11кл. класні керівники); екскурсія до місцевого музею АТО «Знаємо та пам’ятаємо героїв» 6кл. (класний керівник Гончарук С.К.); вікторина «Невмируща слава України» 8кл. (класний керівник Цвігун Н.І.).

11.10.2019 | Aдмін