Осінній ярмарок

Товару багато.

Є чим дивуватись

І є що придбати.

В осінню пору, коли зібрано урожай, українці збирались на великий ярмарок. Тут можна було придбати овочі і фрукти, гончарні і ткацькі вироби та багато іншого. А ще на ярмарку можна було гарно відпочити.

Учні 1 класу (класний керівник Коваль О.Г.) завітали на такий ярмарок. Школярі продавали і купували солодощі, фрукти. А щоб швидко і вигідно продати свій товар, рекламували його. Діти залюбки грали на народних музичних інструментах, відгадували загадки про овочі, веселились.

Ось і скінчився ярмарок. Все продано-розпродано, а що не продалось – подаровано. Хай усі будуть ситі і здорові! Хай усі живуть в достатку і радості!

18.10.2019 | Aдмін