«Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні»

У кожнім місті, кожнім парку

Сліди історії стоять.

З граніту зроблені солдати,

Нам про минуле хочуть розказати.

З метою ознайомити учнів з трагічними сторінками Другої світової війни; показати, наскільки важливо сьогодні пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів; виховувати в учнів почуття патріотизму, гордості за людей своєї землі, які відстояли її незалежність і волю; спонукати учнів сприймати уроки минулого серцем, щоб пам’ятати вічно, якою ціною здобуто перемогу в цій війні, у школі було проведено історико-патріотичну годину «Україна в полум’ї війни» 9 клас (класний керівник Лізавенко І.С.), лекцію-бесіду «Допоки пам'ять серця не згасає» 11 клас (вчитель історій Рябокінь В.В., класний керівник Турецька О.С.), інформаційно-пізнавальну екскурсію «Вклонюся великим тим рокам» 8 клас (класний керівник Цвігун Н.І.), ліричну композицію «А пам'ять священна…» 10 клас  (класний керівник Романенко О.В.).

28.10.2019 | Aдмін