«Способи пізнання»

Щоб усе відчувати,

Джерела інформації

Треба всім нам знати!

-         Що таке інформація? Якою може бути інформація? Як ми отримуємо інформацію? За допомогою чого ми сприймаємо інформацію?...На ці та інші запитання учні 2 класу (кл. кер. Бєлік І.Б.) змогли знайти відповіді, вивчаючи тему  ІІ місяця «Способи пізнання».

Продуктивно працюючи в парах, трійках, групах, школярики з цікавістю дізнавалися, як події минулого можуть впливати на майбутнє; що «приховують» фотофакти; для чого потрібно знати свій родовід.

Під час проведення місячника цивільного захисту, другокласники ознайомилися з правилами безпеки життєдіяльності учнів на території школи, відвідавши їдальню, медпункт, бібліотеку, котельню.

Протягом місяця діти вчилися розрізняти факти та здогадки, фантазію та реальність; спостерігали та досліджували природу; вчилися висловлювати власні думки і почуття за допомогою мови символів та своїх помічників – органів чуття. А ще створили чудові творчі роботи!

29.10.2019 | Aдмін