«Тиждень української писемності та мови»

Солов'їну, барвінкову,
колосисту – на віки –
українську рідну мову
в дар мені дали батьки.

Берегти її, плекати
буду всюди й повсякчас,
бо ж єдина – так, як мати,
мова в кожного із нас!

З метою популяризації української писемності та мови серед учнівської молоді,  формування й реалізації мовної політики з консолідації спільних зусиль навколо ідеї українського національного відродження 4-8 листопада 2019 року в школі проведено низку тематичних заходів, а саме:

виховний захід «У рідному слові – велика сила», в якому взяли участь десятикласники та учні початкових класів (вчитель української мови Романенко О.В.); художньо-літературну композицію «Українська мова – барвистий килим самоцвітів» (6 кл. класний керівник Гончарук С.К.); виставку літератури «Мова моя калинова» (бібліотекар Козаченко Л.М.); загальношкільну гумористичну вікторину «Подаруй посмішку» (вчитель української мови Романенко О.В., педагог-організатор Цвігун Н.І.); Всеукраїнський радіодиктант національної єдності; мовну вікторину «Вивчаємо українську» (учасники драматичного гуртка).

08.11.2019 | Aдмін