«Гідні бути українцями»

«Україна – це супер. Україна – це ексклюзив.» (Ліна Костенко)

З метою розширити знання учнів про власну країну; розвивати почуття національної самосвідомості, гідності та громадянської активності; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину; формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, відповідальним за долю своєї держави у 8, 10 класах (класні керівники Цвігун Н.І., Романенко О.В.) було проведено інтелектуально-розважальну гру  «Гідні бути українцями», на якій учні розгадували мовні загадки, розв’язували логічні задачі, продемонстрували знання з різних видів мистецтва, звичаїв та обрядів рідного народу.

21.11.2019 | Aдмін