Тиждень «Мода»

Мода – це не лейбли і не марки.

Мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі.

11-й тиждень НУШ був присвячений моді. Першокласники (кл. керівник Коваль О.Г.) дізналися, що означає бути модним. Школярі створили колаж «Модно – це …», переглянули презентацію «Історія дитячої моди», вчилися добирати одяг відповідно пори року, працювали з лепбуком «Мода». Діти ознайомилися з професіями дизайнера, модельєра, швачки, візажиста та ін.; розробляли моделі одягу з паперу.

Першокласники із задоволенням взяли участь у модному показі, на якому були представлені моделі одягу різних епох. Крім того, мамами першокласниць було виготовлено одяг з паперу, клейонки, пластику. Та головне, що учні зрозуміли: не варто ганятися за модою. Модний – це значить індивідуальний і неповторний.

22.11.2019 | Aдмін