Сяйте, усмішки, сонцем зігріті !

Усміхніться всім навколо –

Небу, сонцю, квітам, людям,

І тоді обов’язково

День для всіх веселим буде.

На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день посмішки. Він відзначається з 1999 року, як правило, в першу п’ятницю жовтня.

Цей день в учнів 2 класу (класний керівник Коваль О.Г.) пройшов під гаслом: «Усміхнись, хорошим настроєм з друзями поділись». Діти дізналися багато цікавих фактів про звичайну посмішку, вивчили про неї вірші та пісні, декламували жартівливі гуморески. Здобувачі освіти злагоджено працювали в групах, обговорювали життєві ситуації, ділилися враженнями від переглянутого відео. А ще вчилися за допомогою посмішки і доброго слова миритися з товаришами.

Недаремно девізом дня посмішки стала фраза: «Зроби добру справу, допоможи хоча б одній людині посміхнутися». Тож другокласники долучилися до акції «Серце до серця». Зібрані ними кошти допоможуть не одній дитині стати щасливішою.

Тож частіше робіть добро, посміхайтеся. Діліться посмішками з іншими. Це зробить ваше життя набагато цікавішим.

02.10.2020 | Aдмін