Уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Все на землі, все треба берегти,

І птаха, й звіра, і оту тваринку.

Не чванься тим, що цар природи ти,

Бо, врешті, ти – лише її частинка.

Останнім часом зросла кількість випадків безвідповідального поводження та жорстокого ставлення до тварин. З учнями початкових класів  класоводи провели уроки доброти, присвячені Всесвітньому дню захисту тварин. Бути милосердними та спостережливими вчилися першокласники (кл. кер . Максимова Т.І.), коли малювали та ліпили з пластиліну друзів наших менших. Хіба не заслуговують тварини нашої любові? Про своїх домашніх улюбленців розповідали другокласники (кл. кер. Коваль О.Г.) на інтегрованому занятті «Крісло автора».  Третьокласники (кл. кер. Бєлік І.Б.) у ситуативно-рольовій грі «Учимося любити тварин» збагатили свій досвід взаємодії дитини з тваринами. Учні 4-го класу (кл. кер. Мосійчук Н.М.), працюючи на уроці під девізом «Не заподій тваринам зла!»,створили чудову фотовиставку. Сподіваємось, що наші діти будуть добрими та уважними до чотирилапих друзів.

05.10.2020 | Aдмін