«Школа виживання»

З метою поглибити знання учнів про надзвичайні ситуації; сформувати уявлення про причини їх виникнення, наслідки; вивчити основні поняття, класифікацію, небезпечні чинники надзвичайних ситуацій, їх вплив на екологічну безпеку та безпеку життя і здоров'я людей; виховувати повагу до праці робітників пожежної охорони, швидкої допомоги, служби надзвичайних ситуацій, газової служби; прищеплювати бережливе ставлення до власного здоров'я, виховувати дисциплінованість, прагнення зберегти життя; розвивати мислення, інтерес, в рамках Місячника цивільного захисту для здобувачів освіти 9 класу було проведено вікторину «Школа виживання» (класний керівник Цвігун Н.І.), під час якої учні продемонстрували свою кмітливість, винахідливість та  знання, вміння діяти в надзвичайних ситуаціях.

Учні 7 класу (класний керівник Гончарук С.К.) переглянули відеоролики про надання домедичої допомоги при переломах, травмах, ушкодженнях та взяли участь у практичному занятті.

06.10.2020 | Aдмін