Міжнародний день миру

Земля - планета голуба й красива,

І для усіх землян - великий дім,

В якому стільки щастя, стільки дива,

І ми повинні мирно жити в нім,,,

Нема на всій Землі бажанішого слова , ніж "мир", ненависнішого, ніж "війна". Слово "мир" звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під ясним небом, учитися, працювати, любити й поважати одне одного.

Мир - це свято людей, свято дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього. Для збереження миру найважливіше- виховувати в собі терпимість та повагу до інших. З маленького миру - в собі самому,  класі, родині, державі - починається великий та благодатний мир на нашій планеті. Під цим гаслом в школі було проведено ряд різноманітних заходів , виховних годин , творчих робіт і малюнків на асфальті.

01.10.2014 | Aдмін