Здоров’я – це життя!

Здоров’я – основа усього на світі,

Здоровими бути бажають всі діти,

Для цього потрібно щоденно вмиватись,

Робити зарядку і тепло вдягатись.

Себе гартувати водою і сонцем.

І солодко спати з відкритим віконцем.

І їсти усе, що на стіл подають,

Бо страви нам росту і сил додають.

(Л. Лисенко)

Найдорожчий, безцінний скарб, що має людина – це здоров’я. Без нього немає повноцінного, щасливого життя. Бути здоровим – це зовсім не грати мускулами та доводити всім, що ти найсильніший, а бути активним, займатися спортом, правильно харчуватися, позбутися шкідливих звичок та дбати про режим дня.

З метою поглиблення знань учнів про здоровий спосіб життя з учнями 1 класу (кл. кер. Максімова Т.І.) було проведено гру – мандрівку «Здоровим будеш – все здобудеш». Першокласники  приймали участь у змаганнях, конкурсах, естафетах.  Кожного ранку протягом тижня виконували ранкову гімнастику з використанням цеглинок «Lego». Малювали малюнки на тему «Здоровим бути модно».

Школярі 2 класу подорожували цікавими стежинами по «Країні здоров’я». Девізом заходу стали слова: «Якщо хочеш, щоб життя тобі усміхнулось – спочатку сам усміхнись життю». Життя – це, перш за все, здоров’я людини. Тож другокласники із задоволенням мандрували стежинами «Режим дня», «Особиста гігієна», «Ранкова зарядка і спорт», грали в рухливі ігри та виконували сучасні руханки. Діти очистили «чарівне» дерево від шкідливих звичок, виконували ігрову вправу «Комора здоров’я».

Третьокласники (кл. керівник Бєлік І. Б.) проаналізували свої звички, що негативно впливають на здоров'я. Під час практичних занять учні склали правила зимового відпочинку, переконалися в тому, що потрібно регулярно виконувати спеціальні комплекси вправ, щоб уникнути сколіозу, сконструювали з конструктора лего моделі спортивних тренажерів.

У дні тематичного тижня з учнями 4 класу (кл. керівник  Мосійчук Н.М.) організували та провели різноманітні заходи: вікторину «Чистота і твоє здоров’я» ;

рольову гру «Предмети гігієни». А також відбулася зустріч з медичною сестрою школи Домбровською О.Г, яка провела бесіду про правила особистого захисту для запобігання коронавірусної хвороби.

Після проведених заходів школярі зрозуміли, що потрібно берегти себе і свій організм, радіти життю, набувати корисних звичок, привчати себе до активного і здорового способу життя.

Здоров’я – це сила!

Здоров’я – це клас!