Стежками Лесі Українки

Як лунає дзвінко: Леся Українка!

Гордість та наснага рідної землі.

Мужня ніжна жінка. Диво – українка.

Чарівна троянда в золотій імлі.

25 лютого 2021 року Україна відзначає 150 років від дня народження Лариси Косач-Квітки, яка більшості з нас відома за псевдонімом Леся Українка. Ім’я Лесі Українки – наймудрішої поетеси в світі ,сяє яскравою зорею у славетному сузір’ї  великих майстрів українського слова.

Ювілейний рік – це нагода розказати дітям історію життя та творчості видатної української письменниці. Вчителі  початкових класів підготували для своїх школяриків різні цікавинки.

Інтегрований день учнів початкових класів почали з фактів із життя поетеси, переглянувши відеопрезентацію «Дітям про  Лесю Українку». Протягом навчального дня учні дізналися про географію подорожей письменниці; дивувалися цікавими математичними фактами її короткого, але насиченого життя; провели літературні читання поезій віршів Лесі; розгадували філворди, працювали з лабіринтами-фактами; із задоволенням передивились виставу театру тіней казки «Біда навчить».

Шкільний бібліотекар Козаченко Л.М. підготувала тематичну книжкову виставку «Мріє, не зрадь». Діти ознайомилися з творами поетеси, декламували вірші, намалювали до них ілюстрації.

Ми пишаємось тим, що є нащадками славетної українки ,чудової поетеси та письменниці -  Лесі Українки.

25.02.2021 | Aдмін