Всесвітній день котів

Засмутилось кошеня,

треба в школу йти щодня,

і придумало у мить,

що у нього хвіст болить.

Довго думав баранець,

і придумав, як мудрець:

«Це хвороба не проста,

треба різати хвоста…»

Кошеня кричить:

«Ніколи! Краще я піду до школи!»

Початок весни – особливо активний період для кішок, тому це свято традиційно відзначається в перший день березня. В Україні цей день святкується з 2004 року.

Кішка – це найближча до людини тварина.

Класний керівник  Максімова Т.І. розповіла першокласникам про диких предків котів, про особливості життя і поведінки домашніх улюбленців, їх користь для людини і лікувальні властивості.

Школярі  із захопленням послухали цікаву розповідь про звичаї і традиції шанування котиків в давнину, про народні пісні, колискові, оповідки, казки, де кішка виступає в ролі оберегу сім’ї та захисту дітей.

Учні  переглянули повчальний мультфільм «Кіт, який гуляв сам по собі», за мотивами казки Р. Кіплінга.

Діти також підготували вірші, пісні і малюнки про улюблених пухнастиків та зліпили котиків з пластилину.

Всесвітній день котів – це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повну турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям своє приємне муркотання.

Вітаємо всіх любителів кішок зі святом, цінуйте своїх «домашніх тигрів», бо як казав Віктор Гюго: «Бог створив кішку для того, щоб у людини був тигр, якого можна погладити».

ВІДЕО З УЧАСТЮ 1 КЛАСНИКІВ

01.03.2021 | Aдмін