Екологічна година: “ Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу.»

Можливо, я колись прощу,

Але забути це не вдасться;

Біда забрала в мене щастя

радіти теплому дощу.

Можливо, я колись втомлюсь,

Але забути - не забуду:

бездомний пес по місту блудить,

і я, як всі, його боюсь.

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2021 році годинник життя відрахував 35 років Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

З метою: навчати учнів уболівати за минуле своєї держави; формувати загальнорозвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства; прищеплювати любов до рідного краю, почуття відповідальності за благополуччя нашої держави. У 5 класі ( класний керівник Турецька О.С.) проводилася екологічна година: « Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу.» Учні переглянули  відеоролик «Дзвони Чорнобиля».

21.04.2021 | Aдмін