“Голгофа України”

Рано чи пізно, але обов’язково кожна людина і весь народ осмислює своє минуле. Не сьогодні це сказано: «Час народжувати і час помирати, час руйнувати і час будувати, час розкидати каміння і час збирати, час мовчати і час говорити».  Прийшов час говорити після десятиліть мовчання. Ось  і в стінах нашої школи заговорили, загомоніли.

Згадали страшну сторінку історії  життя нашого народу учні 9 класу в усному  журналі «Стежками болю й мук» (Турецька О.С.), під час години  спілкування «Прости нас , пам’яте,  прости» (6кл. Ходак О.А.), в « літературній  світлиці»   «Тих тяжких днів страшне відлуння»  (5кл. Романенко О.В.).

Учні усіх класів переглянули відеоматеріали  «Біль душі людської» (президентська рада, Цвігун Н.І.)

Вшанували  жертви голодомору запалюванням свічок (загальношкільна акція)

Швець Т.Д. провела тематичну виховну годину « Україна пам’ятає » для учнів 7кл.

Шкільний бібліотекар Козаченко Л.М. організувала виставку літератури «Незахищені тоді, непереможні сьогодні ».

21.11.2014 | Aдмін