Єдина справжня розкіш - це розкіш людського спілкування

20  листопада    2014 р.    в  стінах  Районної   бібліотеки   було    проведено    тематичну   зустріч   практичного  психолога   Гайсинської СЗШ Ι-ΙΙΙ ст.  №5  Литвинчук  Тетяною  Анатолівною   та   бібліотекарів   районної  бібліотеки   з  учнями   8-9 класу   Гайсинської СЗШ Ι-ΙΙΙ ст.  №5  та  учнями  Гайсинської СЗШ Ι-ΙΙΙ ст.  №4  ,  тема  якої    « Людина  серед  людей . Спілкування  підлітків.»

Тетяна  Анатоліївна  ознайомила   дітей  з  поняттям   «спілкування», презентувала  психологічний  лекторій  на  тему  «Спілкування  підлітків»   , продемонструвала   цікаву    релаксаційну  мультимедійну  презентацію  «Букет  для  друга», яка   була  налаштована   на    створення  позитивної  атмосфери, ціннісного    ставлення    до  себе  як до особистості ,  усвідомлення  своєї   унікальності,   також   практичний  психолог   презентувала  присутнім  пам’ятку  «Заповіді  для  комфортного  спілкування»,  де   діти   могли б  знайти    цікаві  поради  щодо   розвитку  навичок  спілкування.

26.11.2014 | Aдмін