Акція «Друге життя- подвійна добра справа»

З метою впровадження з 01.09.2021 системи сортування відходів та популяризації екологічної освіти у нашому закладі проведено навчання всіх учасників освітнього процесу щодо правильного та системного підходу до сортування сміття(навчання провів вчитель іноземної мови Швець Тетяна Дмитрівна).

Навчання завершилося акціями: «Друге життя мого зошита»- серед учнів та «Друге життя- подвійна добра справа»- серед вчителів закладу.

Вищезгадані заходи спрямовані на формування в учнів екосвідомості та пропагують правильне поводження з відходами серед дітей та дорослих (навчання та екоспрямовані заходи організував та провів вчитель іноземної мови Швець Тетяна Дмитрівна).

18.06.2021 | Aдмін