Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури і спорту в ЗЗСО I-III ст.№5 м.Гайсин

Навчальний рік в ЗЗСО I-III ст.№5 м.Гайсин розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

У школі на протязі тижня проводились різноманітні змагання. Розпочався тиждень з лінійки, присвяченої  Дню фізичної культури і спорту.

Першими розпочались змагання з шашок та шахів серед учнів 5-11 класів,які будуть ще тривати  наступного тижня до визначення переможців.

Наступного дня були проведені змагання з стрибків зі скакалкою серед хлопців та дівчат нашого закладу.

Продовжили заходи Олімпійського тижня змагання з малого футболу серед хлопців та дівчат 7-11класів.

Дівчата :  Малий футбол

До спортивних  ігор активно долучились учні 5-6 класів в змаганнях з «Малюкболу».

Відео додається:

1 відео