«Чума 21-го століття»

Так часто сьогодні називають СНІД, ця «чума» була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Учні школи теж дуже серйозно поставились до відзначення цього дня: підготували колажі, продемонстрували фідеосюжет      «Зупинимо  СНІД,  поки він не зупинив нас» для початкової та старшої ланки. Провели акцію «Підтримай ВІЛ інфікованих» роздавали дітям емблеми-стрічки.

01.12.2014 | Aдмін