"Годівничка для синички"

У школі провели екологічну акцію "Годівничка для синички" з метою привертання уваги учнівської молоді до життя пернатих та необхідності їх підгодівлі у зимовий період.

Під час акції було проведено конкурсну програму "Птахи рідного краю" та конкурс годівничок. До якого готувались учні усіх класів, молодшим допомагали батьки, а старші самостійно виготовляли годівнички: хто - вдома, а хто - на уроках трудового навчання . Врешті годівничок виявилось більше ніж дерев, на які розраховували їх повісити, довелось вийти за межі шкільного подвір’я . Діти з великим задоволенням спостерігають та підгодовують пернатих друзів.

09.12.2014 | Aдмін