«Безпечний Інтернет»

З кожним наступним поколінням підвищується рівень освоєння та користування  можливостями Інтернет- ресурсу  в сім’ях.  На сьогоднішній день все більше дітей використовує Інтернет для спілкування, пошуку інформації, ігор, розваг, але разом з можливостями  зростають і  ризики , можливі труднощі - відповідно і  наслідки безтурботного  користування  мережею.

Ця тема обговорювалась  сьогодні 8 лютого ,  у  стінах  нашого освітнього закладу ,  адже цей день оголошено Днем безпечного Інтернету. В учнівських колективах  проводилися години спілкування, бесіди , інформативні  уроки з тем:«Безпека в Інтернеті»; «Правила користування інтернет ресурсом»; «Інтернет очима дітей».

Їх метою було – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, сприяти обізнаності, підвищення інформаційної  грамотності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх усунення, домогтися засвоєння учнями правил безпечної роботи в Інтернеті; формувати вміння  відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в ресурсі; виховувати інформаційну культуру дітей.  Практичний психолог закладу освіти  Литвинчук Т. А. спільно з вихователем групи продовженого дня  Бакуменко В. В. провели  в 4 класі тематичну бесіду : «Правила розумного користування інтернетом»,  також  Тетяна Анатоліївна провела  годину спілкування  у  6 класі «Безпечний Інтернет», інформативну зустріч  з класними керівниками 1- 11 класу з теми : « Правила безпечного Інтернету  для дітей».

08.02.2022 | Aдмін