«Інтернет – наш друг»

Комп'ютер – це наше майбутнє. Робота на ньому навчає дітей новому способу, простішому і швидшому, здобуття і обробки інформації.

8 лютого класні керівники (Мосійчук Н.М., Максімова Т.І., Коваль О.Г., Бєлік І.Б.) з учнями початкової школи провели практичне занняття  під назвою «Інтернет – наш друг». Діти переглянули повчальну казку про безпеку в інтернеті. Розіграли сценку «Ми- складові всесвітньої павутини». Ознайомилися з правилами безпечної поведінки під час роботи на комп’ютері  в інтернет мережі.

Учні початкової школи  мають змогу щодня працювати  з навчальними, розвиваючими та розважальними Інтернет-ресурсами.  За їх допомогою діти в цікавій ігровій формі засвоюють основи письма та лічби, вчаться малювати та моделювати, привчаються до самостійної роботи і складають уявлення про навколишній світ. До завдань розвиваючих програм та ігор входить також удосконалення пам’яті, уваги, мислення, логіки, спостережливості, тренування швидкості реакції та ін. Під час навчання ми використовуємо багато ігор, що водночас мають виховну і освітню основу. Як підсумок  заняття ми склали «Пам’ятку безпечної роботи в інтернеті»

Пам'ятка

Правила безпечної роботи в інтернеті

Не давайте нікому своїх паролів.

Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби.

Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам.

Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції).

Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні.

Не діліться своїми фото з незнайомцями.

Не повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код).

Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код.

Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.

Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.

Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу).

Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.

08.02.2022 | Aдмін