Збережемо наше майбутнє - дітей!

Короткий текст новини            Відповідно до плану проведення тренувань по евакуації дітей по сигналу «Повітряна небезпека» в школі проведено ряд заходів:

заняття з підготовки  керівного  складу,  працівників школи щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Учні з допомогою вчителів виготовляли ватно-марлеві пов'язки та вдосконалювали навички користування ними.  Проведено бесіди про дії у разі виникнення  сигналу тривоги.       Учасники навчального процесу отримали пам’ятки  «Як поводитися у разі виникнення сигналу тривоги «Увага всім»».      Проведено відповідну роботу з учнями  старших класів (членами евако-рятувальноїх групи) про необхідність допомоги учням  1, 2 класів в надзвичайній ситуації (одягнути школярів                 (в зимовий період) і вивести їх з приміщення).     Проведено тренування по  евакуації учасників навчально-виховного процесу відповідно до плану евакуації.  В кожному класі на батьківських зборах( 03.02.2015р.) проведено відповідну роботу з батьками про  порядок дій за сигналом «Увага всім!»,  всі батьки отримали  пам’ятки населенню «Підготуйтесь до екстремальної ситуації».

06.02.2015 | Aдмін