Святковий день для ЗСУ

Збройні сили України –

Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу,
Служать рідному народу!

Щороку 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. ЗСУ – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю.
   З метою патріотичного виховання підростаючого покоління початківцями було проведено ряд заходів на честь військових.
   Учні 4 класу (вчитель Коваль О.Г.) провели Урок звитяги «ЗСУ – наша сила, слава, гордість та надія». Діти писали листи українським воїнам, виготовили змістовні листівки «Дякуємо тобі, український воїне!»
   Третьокласники (вчитель Максімова Т.І.) підготували виставку малюнків на тему «Разом малюємо перемогу!». Активно працювали школярі на Уроці мужності «Наші воїни – захисники держави».
   На годині спілкування «Захисник Вітчизни у моїй сім’ї» учні 2 класу (вчитель Мосійчук Н.М.) переглянули тематичну відеопрезентацію та виготовили сувеніри для військових.
   Першачки (вчитель Бєлік І.Б.) дізналися багато цікавих фактів про українську армію під час проведення дидактичної гри «Воїн який?»; залюбки розмальовували картинки «Дякуємо за захист!», «Слава ЗСУ!»
    Підростаюче покоління обіцяє рівнятись на військовослужбовців України і стати справжніми патріотами своєї держави.
Дорогі захисники!
Дякуємо вам за те, що ви робите. Ми віримо в вас.
Повертайтесь живими.
Слава ЗСУ! Слава Україні!

06.12.2022 | Aдмін