День Святого Миколая

Йде до діток Миколай.
                                     У білесенькій торбинці
                                     Він усім несе гостинці.
           День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій. Та особливо чекають Миколая діти, адже він для них підготував чудові подарунки.
           В закладі освіти відбулися заходи, організовані вчителями початкових класів ( Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімовою Т.І., Коваль О.Г.): гра «У пошуках подарунків святого Миколая», мандрівка «В гості до Миколая», квест «Іде світом Миколай, ти добром його стрічай», вікторина «Святий Миколай до нас іде!».
         Школярі ознайомилися з традиціями на День Святого Миколая, слухали легенду про святителя, відгадували загадки, розгадували кросворди, складали пазли. А ще підготували чудові вірші, виготовили з паперу янголят.
         В День Святого Миколая учні початкової школи отримали солодкі подарунки від міського голови Гука А.І. Дякуємо, шановний Анатолію Іллічу, за привітання та щиру підтримку. Бажаємо Вам міцного здоров’я та благополуччя. А усім нам – мирного неба!

19.12.2022 | Aдмін