День єднання України

Сьогоднішня дата є особливою дня України та українського народу. День єднання - свято в Україні, яке відзначають щороку 16 лютого в день єдності українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України . Цю акцію створив президент Ураїни Володимир Зеленський 2022 року.

Молодші школярі з великою радістю доєдналися до флешмобу «Ми незламні, бо ми єдині». Класні керівники підготували для діток пізнавальні презентації, з яких школярі дізналися історію створення цього свята, мету та які заходи згідно з Указом Президента України прийнято проводити.
          У навчальному закладі сьогодні підняли наш прекрасний український Прапор. Школярі виконали Гімн України. Взяли участь в інтерактивній вікторині, також діти розгадували ребуси, філворди, кросворди, прислів'я про Україну, рідну землю. Склали асоціативний кущ до слова ЄДНАННЯ. Учні виготовили долоньки єдності.
       Наша єдність має залишитися міцним ланцюгом,який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.
       Дякуємо кожному солдату ЗСУ , волонтерам, медикам, всім хто спільними зусиллями наближає нас до ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

16.02.2023 | Aдмін