День Героїв Небесної Сотні

Щороку в Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності в початковій школі були організовані тематичні заходи: інформаційні хвилинки «Славні сини України», «А Сотня відлетіла в небеса», уроки звитяги «Герої не вмирають», « Україна – нація патріотів». Молодші школярі переглянули презентації про події, які залишили незабутній слід в історії нашої держави, читали вірші, виготовили янголів пам’яті, вирізали патріотичні сердечка, намалювали долоньки щастя з побажаннями миру та перемоги. У знак скорботи хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

20.02.2023 | Aдмін