Диво моє калинове

Мово рідна!

Колискова , материнська ніжна мово!
Мово сили й простоти.
Гей ,яка прекрасна ти!

21 лютого - День рідної мови.
Мова -одне з багатьох див ,створених людьми ,яка відзеркалює душу народу ,його історію.
    Кожна людина має завжди пам'ятати хто вона, звідки родом ,яке її коріння.
   Кожна людина повинна знати традиції свого народу ,свою мову , завжди любити її ,збагачувати та берегти.
  У цей особливий період військового стану ,маленькі українці ,патріоти своєї держави ,наші учні щирі та ніжні слова присвячують рідній мові.
Здобувачі освіти 1 - 4 класів (класні ке рівники: Бєлік І.Б ,Мосійчук Н.М. ,Максімова Т.І. ,Коваль О.Г. ,вихователь групи продовженого дня Бакуменко В.В.) 21 лютого ,під час різноманітних заходів, згадали історію виникнення свята,пригадали славні традиції ,пов'язані із ним.
  У цей день виразно читали вірші українських поетів ,розгадували кросворди та відгадували загадки,проводили квести "знавців" рідної мови , провели конкурс малюнків.
  Так на святі ,яке організували та провели учні 1 та 2 класів, діти брали участь у тематичній вікторині ,аукціоні ввічливих слів,
конкурсі на кращого скоромовника.Мати Захара Гарматівського (учня 2 класу) Олена Анатоліївна ,від імені всіх батьків, звернулась до дітей із настановою:любити та берегти рідну українську мову. Усім учасникам свята сподобалась інсценівка гуморески Павла Глазового "Кухлик"³
  ( її учасниками стали і батьки і діти) та проведена українська народна гра "Подоляночка"
   Грамоти та сувеніри виготовлені своїми руками, залишилися на згадку про чудово проведене дозвілля.

21.02.2023 | Aдмін