Цікава хімія

Хімія – непроста наука, але захоплива та корисна. У ній багато абстрактних понять. З нею не все вдається помацати й побачити. Але певний рівень хімічних знань важливий для кожного навіть у повсякденному житті.

Для чого вивчати хімію? Тому що вона у різних подобах є скрізь, оточує кожного з нас. Її вивчення – не щось абстрактне і нудне, а дуже близьке до життя й може бути мега захопливим. Нерідко діти саме проведенню хімічних дослідів віддають перевагу перед іншими розвагами.
   Щоб зацікавити учнів 7 класу ( учитель хімії Турецька О.С.) до вивчення хімії було проведене заняття : « Цікава Хімія». Здобувачі освіти самостійно проводили найпростіші хімічні досліди. Визначали які реакції відносяться до фізичних явищ, а які до хімічних.
    Пізнавальність, цікаве проведення часу, веселощі – це все, що візуально виступає на перший план при демонстрації хімічних експериментів для дітей, проведенні дослідів разом з ними.

03.03.2023 | Aдмін