"Увага! Діти на дорозі"

Дотримання правил дорожнього руху-один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. У рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху "Увага!Діти на дорозі!" та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху уиЗЗСО І-ІІІст.√5 м.Гайсин були проведені такі заходи:

-тематичні виховні години згідно програми з вивчення правил дорожнього руху "Безпека руху-це життя".
-виставка розмальовок "Абетка безпеки на дорозі"
-розроблені індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху дітей з дому до школи і навпаки "Мій безпечний рух знаннями"
-перегляд навчальних фільмів щодо безпеки дорожнього руху
-створений інформаційний стенд "Безпека руху"
-гра -розвага "Твій товариш-світлофор"
-щодня перед закінченням останнього уроку "п'ятихвилинка" про дотримання дітьми правил дорожнього руху
-класні керівники на батьківських зборах наголосили, щодо питання попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму
-Відеолекторій "Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів"
-виготовлення плакатів "Правила дорожнього руху я знаю, тому в халепу не потрапляю"
-розповсюдження "Пам'ятки безпеки дорожнього руху".

28.09.2023 | Aдмін