Звітування керівника

 
 
 
 Переглянути або завантажити документ у форматі DOC
 
Переглянути або завантажити документ у форматі PDF

 
 
 
Звіт
керівника СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин
перед педагогічним колективом та
громадськістю
1. Виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення загальної середньої освіти
   
а) Кількість учнів у закладі освіти
б)  Продовження навчання здобувачів освіти 9 класу
Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
   Варіативність – ознака педагогічної технології. Варіативність освіти – це процес, що спрямований на розширення можливостей компетентного вибору особистістю життєвого шляху у саморозвитку, процес примноження культурного та життєздатного різноманіття освіти, варіант особистісно орієнтованого навчання, який базується на принципах індивідуалізації й диференціації. Намагаючись створити освітнє середовище, метою якого є формування і розвиток повноцінної, різносторонньої, гармонійно розвиненої особистості, в закладі проводиться навчання за різними типовими освітніми програмами і забезпечено профільне навчання відповідно до освітньої програми ІІІ ступеня. 
За рахунок варіативності складової частини навчального плану забезпечується:
  - підсилення предметів інваріантної складової (українська мова, англійська мова, математика); 
  - проведення факультативів у 5, 7 класах «Основи християнської етики», у 5 класі «Мистецтво живого слова», у 8, 9 класах «Мандруючи до зрілості».
Педагогічна технологія – це сукупність знань про способи діяльності щодо реалізації нової освітньої парадигми. Застосування сучасних інноваційно-педагогічних технологій дозволяє створити ефективну систему навчання дітей.
В закладі запроваджено шляхи підвищення рівня теоретичних практичних знань із впровадження інноваційних технологій
 
Моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти
 
1, 2 класи бально не оцінюються

 
 
 
 
 
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи
 
В закладі працюють гуртки

 

Здобувачі освіти брали участь у

v районному етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (диплом ІІ ступеня Король Анни);

v районному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (диплом ІІІ ступеня Травка Олександра);

v районному етапі XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література»  (диплом Тимошенко Валентина);

v районних Стусівських читаннях – 2020 (дипломи Ісько Олени, Цвігун Дар’ї);

Вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази закладу освіти:

 

 
 
Залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання

 
 
 
 
Вжиті заходи щодо забезпечення закладу освіти педагогічними кадрами

 
 
Забезпечення організації харчування та медичного обслуговування здобувачів освіти та педагогічних працівників

- Організовано харчування за бюджетні кошти для здобувачів освіти 1 – 4 класів (83 учні), за батьківські кошти харчуються учні 5 – 11 класів;

- В закладі працює сестра медична, яка організовує медичні огляди дітей провідними фахівцями та надає долікарську допомогу;

- Сестра медична проводить із здобувачами освіти профілактичні бесіди, слідкує за дотриманням санітарно-гігієнічних умов перебування дітей в закладі.

 

Дотримання вимог охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм

 

Ø Роботу організовано з даного питання відповідно до нормативних законодавчих документів;

Ø Як наслідок роботи – жоден учасник освітнього процесу не був травмований на протязі 5 останніх років;

Ø Заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних умов убезпечили від інфекційних захворювань учнів і педагогів.

    Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку

    В закладі розроблено ряд заходів по протидії булінгу

v Згідно із Законом, булінг (цькування) — це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи, та, (або), такою особою стосовно  інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна  шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

 

v Згідно з КУпАП булінг (цькування) учасника освітнього процесу тягне за собою накладання штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів, або від 20 до 40 годин громадських робіт. Якщо булінг (цькування) вчинено групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, штраф становитиме вд 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин. Булінг (цькування), вчинений малолітньою або неповнолітньою особою, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

 

 

v Проводяться заходи щодо протидії булінгу.

З метою ознайомити учнів  з основними видами прав дитини; сформувати навички безпечного користування мережею Інтернет; з`ясувати,  як захистити себе від небажаного впливу та діяти у небезпечних ситуаціях; визначити основні види безпечного дозвілля в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено блок занять: «Права дитини», «Безпечне дозвілля», «Інтимне селфі  в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні мали можливість обговорити у загальному колі «Основні порушення прав дитини», переглянути відеоролики «Онлайн-грумінг», «Булінг у моєму житті», виконати  вправу «Щоденне дозвілля» та попрацювати у групах «Відповідь на лист» і попрактикували можливість звернення на Національну «гарячу лінію».

 

v Проводяться заходи щодо профілактики правопорушень та шкідливих звичок.

Зокрема, зустріч з Наталією Миколаївною Гудимою  була приурочена до дня боротьби з курінням. Учні переглянули ролики соціальної реклами та документальний фільм про наслідки згубної звички. Діти висловлювали своє ставлення до куріння . Наталія Миколаївна розповіла про кримінальну відповідальність за куріння у громадських місцях та закони нашої  країни, які слугують для збереження здоров’я народу.