ЦІНУЙ ХЛІБ, БО ВІН - ЖИТТЯ

Це велике щастя на землі,

Коли хліб вродив, шумить колосся…
Він – святий на нашому столі,
Споконвіку так вважати довелося.
     Один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого, мабуть, не обходиться жоден день нашого життя, - це, звичайно ж, хліб. Тому не дивно, що у нього є своє свято - Всесвітній день хліба, який відзначається щорічно 16 жовтня.
     З метою ознайомити учнів з особливим ставленням нашого народу до хліба, як до одного з символів України, правилами хлібного етикету, розвивати пізнавальні інтереси школярів, виховувати повагу до праці хліборобів, бережливе ставлення до хліба. Формувати думку про хліб, як про одну з найбільших цінностей у житті людини, про відношення людини до хліба – як про мірило її вихованості, людяності; прищеплювати бажання дізнаватися більше про звичаї, обряди українського народу у 6 класі (кл. керівник Лізавенко І. С.) була поведена година спілкування «Цінуймо хліб, бо він – життя»

16.10.2023 | Aдмін