"Наша мова - наша зброя"

Уже стало доброю традицією проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця. Це свято, яке щороку відзначали в Україні 9 листопада, відтепер відзначатимемо за новим календарем 27 жовтня.

Із покоління в покоління, в часи розладу та піднесення, наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула. Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
    До відзначення цього свята долучилися й учні 5 класу. Класним керівником Колосюк К.Ч. була проведена виховна година: "Наша мова - наша зброя!". Учні мали змогу збагатити свої знання історією виникнення писемності та мови; із задоволенням виконували цікаві завдання про мову, приймали участь у вікторині, декламували вірші, а на завершення заспівали пісню "Мова єднання ".

03.11.2023 | Aдмін