3 листопада -осіння казка.

На календарі 3листопада-осіння казка на дворі,а учні ЗЗСО І-ІІІст. √5 поринулися у весняну стихію,переглядаючи український 3D анімаційний фільм "Мавка.Лісова пісня" за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. На сьогодні цей анімаційний фільм є найкасовішим українським кінопроєктом та входить до 20-ки найкасовіших кінострічок за всю історію кінопрокату в Україні. Діти отримали гарні враження після перегляду мультфільму. Адже він повчальний-навчає берегти та жити в гармонії з природою,показано дружбу,кохання,зраду,бажання наживи,егоїзм,проте все погане перемагає - віра та любов!

04.11.2023 | Aдмін