Профорієнтаційна робота в школі з поліцією

У рамках проекту "Профорієнтація" учні 11 класу отримали цікаві та корисні знання про роботу нової поліції у місті Гайсин. Начальник сектору ювенальної поліції Гудима Наталія Миколаївна та начальник сектору кадрового забезпечення Балан Леся Юріївна ознайомили школярів з підрозділами, обов’язками, спорядженням патрульних, розповіли про те, яким критеріям потрібно відповідати, щоб стати поліцейським .Діти отримали дуже корисні знання, упевнились, що для того, аби бути поліцейським потрібно розвивати не лише свої фізичні якості, а й особистісні, людські, довідались, що поліцейський повинен бути терплячим, толерантним, врівноваженим.

Фельдшер бригади екстреної медичної допомоги Гайсинської центральної лікарні провела школярам майстерклас із надання домедичної допомоги та навчила як рятувати життя потерпілого до приїзду швидкої. В умовах сьогодення надважливо не тільки для дітей, але і для вчителів вміти надати першу домедичну допомогу, оскільки в школах інколи трапляються різні екстрені випадки, і перші, хто є поруч, — це діти і вчителі. Тому всі повинні вміти надавати домедичну допомогу, знати як викликати швидку і як спілкуватись із диспетчерами.

07.11.2023 | Aдмін